دوستت دارم به اندازه آسمان

هشتم فروردین ماه 1394 روز خیلی قشنگ و عزیزی هس برام.

روزی که یکی از عزیزترین هام مسیر زندگیش عوض میشه.کسی که ی روز خیلی اتفاقی وارد زندگی من شد منی که ویران بودم.کسی که با مهربونی و اخلاق منحصربفردش تونست مسیر زندگی منو به کلی تغییر بده و کمک کرد نفس های بارون من پا بگیره.این وبلاگ که کلی خاطره قشنگ توی یه مدت زمانی برام ساخت .با دوستای خیلی خوب و عزیزی آشناشدم و ..

کسی که اگر نبود اگر کمکم نمیکرد معلوم نبود الان کجا بودم .... تا آخر عمرم مدیون وجود و محبت تو و یه نفر دیگه که خودش میدونه هستم.خیلی خوشحالم که این شب رو در کنارت هستم و شادی ت رو میبینم.

از خدای مهربونم بهترینها رو برات میخوام.امیدوارم خدا دست دله مهربون و پاکت رو بگیره و در همه شرایط هوای تورو داشته باشه .

خودت هم میدونی چقد برام عزیزی .امیدوارم فرداشب بهترین شب زندگیت باشه عشقم .

 

                    " .... پیوندت خجسته و مبارک نجمه جونم .... ""

 

/ 5 نظر / 36 بازدید
داداشـــــــی

سلام خواهر خوب و عزیزم من همیشه از شادی تو شاد و از ناراحتی تو ناراحت بودم و با اینکه اینبار قسمت نبود که شما را ببینم اما خوشحالم که لحظات شادی را در کنار آبجی نجمه داشتی و همینطور خدا را شکر می کنم که داری خوب زندگی می کنی و گذشته را فراموش کرده ای. آرزو می کنم و از خدا می خواهم که خودت و همه کسانی عزیزانت هستند و موجب شادی و خوشبختی تو می شوند را برایت حفظ نماید و خیر و سعادت و خوشبختی واقعی دو دنیا را برای تو و خانواده و عزیزانت از خداوند بزرگ مسألت دارم. به امید دیدار هر چه زودتر دلتنگ شما: برادرت

mohammad

اخ جون صدای بارون.... چرا دیگه نیستی؟

حمزه عليزاده

سلام ... كجايي پس... مطلب جديد؟؟؟؟ [متفکر][متفکر][متفکر][متفکر]

حمزه عليزاده

دست شما درد نكنه ... ما شديم روح ؟؟؟ !!!![ناراحت][ناراحت][ناراحت]