یلـــدای زندگــی ات شــاد

 

url.jpg

یــلدا رو همیشه دوست داشتم ولی تا الان اونجوری که دوس داشتم نبوده..

ولی امسال خیلی فرق داره .خوشحالم که یــلدا نزدیکه و میشه تو این شب بیشتر همدیگه رو دوست داشت و بیشتر لحظه لحظه خدای مهربـــون و شکــــــر کرد برای همه ی مهربونی و خوشی هایی که که ذره ذره به وجودم میریزه.

خدایا جانم همیشه مدیون بزرگی و بخشش بزرگوارانه ت هستم .

 

خوش باشید  و خوشی کنید که زندگی رو فقـــط بایـــد خــــوش گذرونـــد مژه

/ 7 نظر / 30 بازدید
رها

اي آب فرات از كجا مي‌آيي...؟ آرام ولي چه باصفا مي‌آيي...! خود را نرساندي به لب خشك حسين ديگر به چه رو به كربلا مي‌آيي...؟

ماشا

ی پا ئَه پامَه فه رار کَمْ بِچِمْ وِژِمْ هُمْرَنگِ شوگارْ کَمْ بِچِمْ سلام گرامی دوست من.. واتوره با (( گریز )) به روز است و منتظر دیدارت. نقد و نظر عالمانه جنابعالی مرا در راهی که در پیش دارم همراه خواهد بود.

mahsa

سلام نفس جان کمتر وقت میکنم بیام عزیزم وبلاگت قشنگ بود قشنگ ترم شده موفق باشی [لبخند]

رها

همیشه از حرمت، بوی سیب می آید صدای بال ملائک، عجیب می آید! سلام! ضامن آهو، دل شکسته من به پای بوس نگاهت، غریب می آید نگاه زخمیِ تو، تا بقیع بارانی است مگر ز سمت مدینه، طبیب می آید؟! به پای در دلت، ای غریبه تنها علی(ع) ز سمت نجف، عنقریب می آید طلای گنبد تو، وعده گاه کفترهاست کبوتر دل من، بی شکیب می آید برات گشته به قلبم مُراد خواهی داد چرا که ناله "امّن یُجیب" می آید. شعر از خدیجه پنجی

رها

سلام نفسمممممممم [ماچ] سلام عشقمممممممم [بغل] دلم خیلی برات تنگ شده عزیزم [ناراحت] اون موقع ها که وی چت بود چقدر خوب بود. احساس می کردم همیشه پیشمی ...

رها

دوستت دارم عزيزم ...